Home » služby

 

NÁBYTEK NA MÍRU
Vyrábíme zakázkový nábytek do každého prostoru včetně návrhů, dopravy a montáže. Zaměříme prostor, vytvoříme koncept řešení, odprezentujeme vizualizace a reálné vzorky materiálů. Vyrábíme rychle a kvalitně, disponujeme technologií zpracování všech běžných materiálů na výrobu nábytku. V naší nabídce naleznete více jak 300 dekorů plošných materiálů od významných výrobců a firem. Čtěte více v jednotlivých sekcích.

REALIZACE INTERIÉRŮ
Interiérovým úpravám předchází práce stavební. Proto zajišťujeme  našim zákaníkům servis i v této oblasti. Nemusíte shánět instalatéra či elektrikáře, vše zařídíme za Vás. Kompletní realizaci jednoduchých staveb, zednické a obkladačské práce, pokládku podlah, montáž nových dveří, osvětlení, vše tak bude mít na starosti jen jedna firma. Bližší informace najdete v jednotlivých sekcích.

NÁVRHY A PROJEKCE
Navrhneme nábytek pro kompletní prostory jako kuchyně, koupelny, obývací pokoje, předsíně, ložnice, dětské pokoje, pracovny, kanceláře, vybavení obchodu nebo jen knihovnu, či poličku…  Zabýváme se projekční činností nejen interiérů, ale i staveb od studie po prováděcí projekty. Zajistíme stavební povolení, statický posudek a položkový rozpočet stavby. Více o nabídce služby architekta, se dozvíte v jednotlivých sekcích.

ELEKTROSPOTŘEBIČE
Dodáváme bílé zboží a domácí spotřebiče všech předních světových výrobců jako Bosch, Elektrolux, Whirlpool, Siemens a mnoho dalších. Pomůžeme Vám s výběrem spotřebičů ve Vámi zvolené cenové kategorii, zařídíme dopravu a montáž. Dodáváme kompletní sortiment dřezů z nerezu i granitu, kuchyňských baterií a množství doplňkového zboží.